Przecinarki styropianu

Jeżeli nie ma odpowiedniej przecinarki w ofercie rynkowej z seryjnej produkcji, to ta oferta jest dla Państwa. Wykonam przecinarkę dokładnie wg Państwa potrzeb i wymagań. 

Zazwyczaj są: samodzielna ramka, przecinarka z dwustronnym stelażem, przecinarka ze struna swobodną 2,75m.

Dotychczas wykonywane urządzenia do termicznego cięcia styropianu tną prosto, pod kątem, żłobią, tną po łuku, a przecinarką „z wolnej ręki” tnie się wg szablonu na długości do 2,75mb. W odpowiednich warunkach długość cięcia wynosi do 4,1mb.

Zastosowanie znalazły w budownictwie, przemyśle jachtowym, stoczniowym, w modelarstwie, teatrze i pracowni artysty. Termiczne cięcie styropianu umożliwia kształtowanie styropianu bez kruszenia i pyłu, zapewniając czystą, wygodną i efektywną pracę.

Składniki przecinarek jest zasilacz i przyłączony z niego element grzejny, który po nagrzaniu tnie lub żłobi styropian. Uzupełniającymi elementami ułatwiającymi pracę są: regulator mocy z płynną lub skokową regulacja szybkości grzania, stelaż prowadzący ramkę itd. Załączanie nagrzewania do cięcia termicznego realizowane jest przyciskiem na uchwycie ręcznym, nożnym lub z dowolnego, zewnętrznego układu automatyki i sterowania. Urządzenie może być wyposażone w aplikator do cięcia prostego lub inne wg potrzeb.


***

Wyroby gotowe:


***

  • PRZECINARKA STYROPIANU Z DWUSTRONNYM STELAŻEM jest lekkim (waży tylko 3,75kg), uniwersalnym i wygodnym narzędziem do cięcia styropianu. Przecinarka styropianu w formie ramki 55cm na dwustronnym stelażu z lekkim zasilaczem służy do cięcia typowych płyt styropianu (50cmx100cm) do grubości 20cm. Stelaż w pozycji podstawowej umożliwia cięcie prostopadłe i pod kątem. Na odwróconym stelażu cięcie nie jest ograniczone głębokością ramki. Ramka ma obustronne blokady położenia w pozycji podstawowej i odwróconej.

Cena brutto 490,-zł – obecnie dostępna

Przecinarka w pozycji odwróconej.
Przecinarka w pozycji odwróconej.
Przecinarka w pozycji podstawowej.
Przecinarka w pozycji podstawowej.
Zmiana grubości płyty z użyciem blokady ruchu ramki.
Zmiana grubości płyty z użyciem blokady ruchu ramki.
Cięcie pod kątem.
Cięcie pod kątem.

***

  • PRZECINARKA STYROPIANU ZE STRUNĄ SWOBODNĄ o długości do 2,75m z uchwytami dla dwóch osób do cięcia z wolnej ręki styropianu wg szablonów. Przecinarka składa się zasilacza, który zasila dwa swobodne uchwyty ręczne połączone drutem grzejnym. Załączanie nagrzewania drutu grzejnego (struny grzejnej) odbywa się za pomocą przycisku umieszczonego na jednym z dwóch uchwytów ręcznych. Zasilacz posiada wewnętrzne zabezpieczenia przeciążeniowe.

Cena brutto 2200,-zł – obecnie dostępna (wersja max. 2,75mb)

Przecinarka styropianu ze struną swobodną - max. 4,1mb
Przecinarka styropianu ze struną swobodną – wersja max. 4,1mb 
Zasilacz do przecinarki  - max. 2,75mb
Zasilacz do przecinarki  – wersja max. 2,75mb
Uchwyt przecinarki z naciągiem i przyciskiem sterującym
Uchwyt przecinarki z naciągiem i przyciskiem sterującym

***

KONTAKT